Lefkoşa Cilt Bakımı Salonu
By admin

Lefkoşa Cilt Bakımı Salonu

Cildiniz, vücudunuzun doğrudan hava ile temas eden ve en çok hasar gören bölgesidir. Antioksidanlar, ölü deri, stres, kirli hava gibi etkenlerden dolayı zamanla yıpranır. Beraberinde cilt sorunları ve kırışıklıklar ortaya çıkar.

Cildinizin her daim bakımlı ve genç gözükmesi için ona gereken önemi vermeniz şarttır. Düzenli olarak cildinizin derinlemesine temizlenmesi, ihtiyacı olan nemin sağlanması gereklidir.

Günlük cilt bakım rutininizin yetersiz kaldığı noktada kendinizi uzman ellere emanet etmek isteyebilirsiniz. En iyi Lefkoşa cilt bakım salonu seçenekleri arasında yer alan Lumish Beauty uzman kadrosu ile cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sunar.

Lefkoşa Cilt Temizliği

Cildinizin bakımlı gözükmesi için düzenli temizlenmesi son derece önemlidir. Bu sayede tıkanan gözenekler açılır ve oksijen alabilen cilt kendisini yenileyerek canlı bir görünüme kavuşur.

Sevilen Lefkoşa cilt bakım salonu Lumish Beauty, cilt temizliği konusunda yaptığı hizmet sayesinde cildinizin kirlerinden tamamen arınmasını sağlar. Kirli hava, makyaj kalıntıları, ölü hücreler gibi etkenler nedeniyle oluşan cilde zarar verecek katmadan kurtulmanızı sağlar. Bunun için cildinize uygun ürünler ve cihazlardan faydalanır. Temizlik esnasında cildinizin sebum dengesinin bozulmasına neden olmaz.

Lefkoşa Derinlemesine Cilt Bakımı Adımları

Güler yüzlü kadrosu ile Lumish Beauty cildinize yönelik farklı bakım seçenekleri sunar. Eğer bir cilt sorununuz yoksa genel cilt bakımı yaptırmak istiyorsanız işleme temizleme ile başlanır. Temizleme işlemi esnasında peeling maskelerinden faydalanılarak ciltteki ölü hücrelerden arındırma sağlanır.

Özel cihazlar ile cildin derinlemesine temizlenmesi sağlanır. Daha sonra buhar terapisi ve cildinize uygun ürünlerden faydalanılarak cildinize yoğun nemlendirme sağlanır. İhtiyaç duyulması halinde gözenek temizleme, siyah nokta temizliği gibi işlemlere geçilir. Son olarak cilt tekrar temizlenir ve cildinizi besleyecek ürünlerle nemlendirilir.

Cilt Bakımı Ne Sıklıkla Yapılmalı?

Cildinizin dış etkenlere karşı bir bariyer oluşturarak daha canlı ve pürüzsüz görünmesi için düzenli cilt bakımı yapılması gereklidir. Günlük cilt bakım rutininize özen göstermeniz ve cildinize uygun ürünler kullanmanız önemlidir.

Rutin cilt bakımında kullanabileceğiniz ürünlere karar veremiyorsanız Lumish Beauty güzellik salonundan destek alabilirsiniz. Cilt bakım uzmanları cildinizi inceledikten sonra hangi ürünlerin sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olduğu konusunda sizi bilgilendirir. Ayrıca ürün desteği de sağlanır.

Rutin cilt bakımınızı ihmal etmeseniz de maksimum 1 ay gibi bir sürede cildinizdeki hücreler yaşlanır ve daha sönük gözükmeye başlarlar. Bu noktada profesyonel cilt bakımı yaptırmayı düşünebilirsiniz. Bu sayede cildinizi yaşlı hücrelerden arındırabilirsiniz.

  • No Comments
  • 8 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir