Kıbrıs Lazer Epilasyon
By admin

Kıbrıs Lazer Epilasyon

Kıbrıs Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtularak pürüzsüz bir cilde sahip olmanın anahtarıdır. Kıl tipi ve cilt rengine göre seans sayısı değişmekle birlikte kullanılan cihazlar uygulamanın başarısı üzerinde doğrudan etkilidir. Bu nedenle Kıbrıs lazer epilasyon işleminde kendinizi Lumish Beauty güzellik salonuna emanet edebilir ve pürüzsüz cildinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon işleminde ultraviole ışınlar yayan cihazlar kullanılır. Bu işlem esnasında kişinin cilt rengi ve kılların koyuluğuna uygun ışınlar vermek son derece önemlidir. Bu noktada işlemi uygulayan uzmanın tecrübesi son derece önemlidir. Ayrıca her cihaz aynı etkiyi yapmamaktadır. Bu nedenle lazer epilasyona gitmesine rağmen istenmeyen tüylerinden tamamen kurtulamamış kişilerle karşılaşmanız mümkündür.

Kıbrıs lazer epilasyon işlemlerinde en iyi sonuçları alacağınız Lumish Beauty güzellik salonunda yalnızca uzman çalışanlar bulunur ve en gelişmiş cihazlar kullanılır.

Lazer epilasyonun mantığı kullanılan epilasyon cihazları ile tüy köklerine müdahale etmeye dayanıyor. Bu işlemin tekrarlanması ile birlikte kıl köklerine hasar verilerek tüylerin çıkması geciktiriliyor ve tamamen ortadan kaldırılıyor. Her seans sonrasında tüylerinizin daha geç ve ince çıkmaya başladığını fark edebilirsiniz.

Sonuç alma süresi kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte 6-8 seans sonrasında tüylerinizin %80’ninden kurtulursunuz. Sağlık Bakanlığı’nın da onayladığı bu işlem sonrasında cildinizde herhangi bir sorun oluşmaz.

Lazer Epilasyon Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta tercih edeceğiniz güzellik salonudur. Kıbrıs lazer epilasyon merkezleri arasında seçim yaparken Lumish Beauty gibi alanında uzman bir salonu tercih ettiyseniz işlem hakkında dikkat etmeniz gereken tüm konularda bilgilendirilirsiniz.

Lazer epilasyon yaptıranların en sık yaptığı hata seanslar esnasında çıkan tüyleri ağda gibi kıl köküne doğrudan etki eden yöntemleri kullanmalarıdır. Ancak lazer epilasyonun başarıya ulaşabilmesi için yalnızca jilet, tüy dökücü krem gibi yöntemler kullanılabilir. Ayrıca işlemden sonraki birkaç günde peeling, kese gibi işlemlerden uzak durulmalıdır. Cildinizde oluşabilecek lekelerin önüne geçebilmek içinse güneşe mümkün olduğunca az çıkmalı ve mutlaka güneş kremi kullanmalısınız.

Kıbrıs Lazer Epilasyon Fiyatları

Kıbrıs lazer epilasyon fiyatları genellikle seans başına olmakla birlikte güzellik salonuna göre değişiklik gösterebilir. Ancak kesinlikle lazer epilasyona başlarken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli etken fiyatları değildir. Çünkü her cihaz ve uzmanın yaptığı uygulamanın başarısı farklıdır. Yalnızca uygun fiyatlı diye başladığınız lazer epilasyon merkezlerinde onlarca seans sonrasında tüylerinizin bitmeme riski de bulunur. Lumish Beauty ise; kısa sürede tüylerden tamamen kurtulmanızı hedefleyerek titiz bir çalışma sürdürür.

  • No Comments
  • 8 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir