Kıbrıs Kalıcı Makyaj
By admin

Kıbrıs Kalıcı Makyaj

Kıbrıs Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj sayesinde makyaj yapmak için harcadığınız zamanı kendiniz ve sevdikleriniz için kullanabilirsiniz. Günün her saatinde bakımlı olabilirsiniz. Ancak mükemmel gözüken bir makyaj için işlemi uygulayan uzman son derece önemlidir. Kıbrıs kalıcı makyaj alanında hizmet veren Lumish Beauty sayesinde kusursuz bir makyaja sahip olabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Nasıl Yapılır?

Kıbrıs kalıcı makyaj için Lumish Beauty güzellik salonu ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi aldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz. Uygulama öncesinde kişinin yüz hatları incelenir ve beklentileri öğrenilir. Her makyajın herkes için uygun olmadığı unutulmamalıdır. Bu noktada kalıcı makyaj uzmanının müşterinin yüz hatlarına uygun öneriler vermesi son derece önemlidir. Unutmamalısınız ki her kadın özeldir ve bir başkasında beğendiğiniz kalıcı makyaj uygulamasını kendinize yakıştırmayabilirsiniz.

Kalıcı makyaj uygulamalarında bölge bölge çalışılır. Bu nedenle eğer komple kalıcı makyaj yaptıracaksanız öncelikli bölgeye karar vermeniz gerekecektir. Kaş şekillendirilmesi ve göz makyajı genellikle öncelik verilen bölgeler arasında yer alınır.

Eğer kaşlarınızı şekillendirmek istiyorsanız yüzünüze uygun kaş şekli belirlenir. Daha sonra kaşların gerekli kısımları alınır ve daha sonra doldurma işlemine geçilir. Bu noktada kullanılabilecek farklı kıl tekniği yöntemleri mevcuttur.

Kaşa yapılan kalıcı makyaj sonrasında göz makyajı yapılabileceği gibi kaşın tam renginin oturması için beklenerek dudak makyajına da geçilebilir. Dudaklarınız için yalnızca renklendirme işlemi uygulanabileceği gibi dudaklarınızı daha dolgun gösterebilecek uygulamalardan da faydalanılabilir.

Kalıcı eyeliner uygulaması ise günlük makyaj için en çok tercih edilen işlemler arasında yer alır. Kaş ve dudak makyajı ile birlikte uygulandığında kişinin günlük makyajının temelleri tamamlanmış olur.

Kıbrıs Kalıcı Makyaj Kaç Seans Sürer?

Kıbrıs kalıcı makyaj uygulaması için Lumish Beauty ile görüştüğünüzde sizin için özel bir program belirlenir. Cilt tipiniz, istediğiniz makyaj gibi etkenler göz önünde bulundurularak seans sayısı belirlenir. Klasik bir kalıcı makyaj için genellikle 2-3 seans yeterli olur. Ayrıca aynı makyajı daha uzun süre kullanmak isterseniz ekstra yenileme seansları da yapılabilir.

Kıbrıs Kalıcı Makyaj Ne Kadar Dayanır?

Kalıcı makyajın dayanma süresinde kullanılan malzemeler ve cihazlar son derece önemlidir. Bu nedenle Lumish Beauty müşterileri için en kaliteli ürünleri tercih etmektedir. Böylece makyajınız uzun süre solmadan ilk günkü gibi gözükmesi mümkün olur.

Kullanılan malzemelerin kalitesinin yanı sıra kişinin güneşe ve suya maruz kalma süresi, cilt tipi, iklim gibi etkenler de makyajın kalıcılığı etkiler. Ancak ortalama 6-18 ay arasında kalıcılık beklenir.

  • No Comments
  • 8 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir