Kıbrıs Güzellik Salonu ve Merkezi
By admin

Kıbrıs Güzellik Salonu ve Merkezi

Kendiniz için yapabileceğiniz en iyi yatırımların başında saç ve cilt bakımı gelir. Yalnızca ışığınızı dışınıza yansıtmanıza yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda kendinizi daha mutlu ve özgüvenli hissetmenizi de sağlar. Kıbrıs’ta kadın ve erkeklerin profesyonel ellere kendini emanet edebilmeleri içinse Lumish Beauty hizmetinizde.

Kıbrıs Güzellik Salonu ve Merkezi

En iyi Kıbrıs güzellik salonu ve merkezi alternatiflerinin başında yer alan Lumish Beauty farklı ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmaktadır.

  • Lazer epilasyon: Lazer epilasyonda başarılı sonuçlar alabilmek için kullanılan cihazlar ve işlemi uygulayan uzmanın tecrübesi son derece önemlidir. Lazer epilasyon eğitimi almış çalışanlarımız en yeni lazer epilasyon cihazları ile hizmet vermektedir. Bu sayede istenmeyen tüylerinizden kısa sürede kurtularak epilasyon derdinden tamamen kurtulabilirsiniz.
  • İpek kirpik: Kıbrıs’ın en iyi güzellik salonları arasında yer alan firmamız Lumish Beauty; yalnızca saf ipek kullanılarak üretilen kirpiklerle ipek kirpik uygulaması yapmaktadır. Bu sayede kirpiklerinizin daha uzun ve gür görünmesini sağlayabilirsiniz. Bakışlarınıza anlam katacak ipek kirpik uygulaması öncesinde müşteriye özel seçimler yapılmaktadır.
  • Profesyonel makyaj: Özel bir güne hazırlanıyor ve kusursuz bir şekilde gözükmek istiyorsanız Lumish Beauty’nin profesyonel makyözlerine güvenebilirsiniz. Sizin isteklerinizi ön planda tutarak çalışan makyözlerimiz yüz hatlarınıza en uygun makyajı yapar. Böylece yüzünüzün dilediğiniz bölgelerini ön plana çıkarabilir ve hoşlanmadığınız bölgeleri kamufle edebilirsiniz.
  • Cilt bakımı: Lumish Beauty, farklı cilt tipleri ve sorunlarına özel cilt bakımları sunmaktadır. Cildinizin daha canlı ve pürüzsüz kalması için yapılan işlemlerde derinlemesine temizlik sağlanır. Akne, siyah nokta, leke gibi cilt sorunlarınız bulunuyorsa bu sorunlara yönelik maskeler uygulanır. Ayrıca göz altı, boyun gibi bölgelere yönelik özel bakımlar da mevcuttur.
  • Kalıcı makyaj:  Lumish Beauty Kıbrıs güzellik salonu ve merkezinde yaptıracağınız kalıcı makyaj sayesinde her daim bakımlı görünmeniz mümkündür. Hijyenin ön planda tutularak yapılan işlemlerde kullanılan iğneler tek kullanımlıktır. Güvenilir bir şekilde yaptırabileceğiniz kalıcı makyaj uygulamalarında cilt uzmanı ve makyöz birlikte çalışır. Bu sayede yüzünüze en uygun makyajın yapılması mümkün olur.

Profesyonel Hizmet

Lumish Beauty, yalnızca alanında uzman çalışanların hizmet verdiği bir hizmettir. Her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünenlerin tercihi olan güzellik salonuna girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi güvende hissedersiniz.

İhtiyacınız olan hizmeti alacağınız süre boyunca kendinizi evinizde gibi hissedersiniz. Güler yüzlü kadrosu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren Lumish Beauty güzellik merkezinden çıktığınızda yenilendiğinizi fark edeceksiniz.

  • No Comments
  • 19 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir