By admin

Kıbrıs Cilt Bakımı

Cildinizin yıllara meydan okuması, her daim canlı ve parlak gözükmesi için düzenli yapılan cilt bakımları son derece önemlidir. Günlük rutin bakımınızda cildinizi temizleyebilir ve nemlendirebilirsiniz. Ancak derinlemesine bakım için belirli aralıklarla profesyonel cilt bakımı yaptırmanızda fayda vardır.

Profesyonel cilt bakımında cildinizdeki ölü hücrelerden kurtulabilir, derinlemesine nemlendirme sağlayabilir ve cilt sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Alacağınız sonuçların verimli olması içinse tercih edeceğiniz güzellik salonu son derece önemlidir.

Kıbrıs Cilt Bakımı Lumish Beauty, hijyenik bir ortamda çalışmalarını sürdüren alanında uzman personelleri bulunan bir güzellik salonudur. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz güzellik salonunda cildinize ihtiyacı olan bakımı sunabilirsiniz.

Kıbrıs Cilt Bakımı İşlemleri

Eğer ihtiyacınız olan cilt bakım işlemleri konusunda emin değilseniz Lumish Beauty’in uzman kadrosu cildinizi analiz ederek önerilerde bulunabilecektir. Farklı cilt tiplerine uygun şekilde geliştirilen çalışmalar sayesinde cildinizde gözle görülür değişimler olacaktır.

Cilt temizliği, cilt bakımında en çok ihtiyaç duyulan işlemlerin başında yer alır. Günlük cilt bakım rutininizde temizliğe zaman ayırsanız da çoğu zaman bu temizlik yeterli gelmeyecektir. Kirli hava, makyaj kalıntıları, stres, ölü hücreler gibi etkenler cildin üzerinde bir tabaka oluşmasına neden olur. Bu tabaka cildinizin nefes almasını zorlaştırır. Böylece cildiniz cilt sorunlarına açık hale gelir.

Düzenli yapılan cilt temizliği sayesinde ölü hücrelerden kurtulur ve yeni hücrelerin nefes almasına imkân tanırsınız. Böylece cildiniz daha pürüzsüz görünür. Eğer sivilce, siyah nokta gibi cilt sorunlarınız varsa yağlı ve karma ciltlere özel uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

Modern yaşamın stresi, ilerleyen yaş, yorgunluk, hormonal değişimler gibi etkenler göz altlarınızda torbalar ve morluklar oluşmasına neden olabilir. Lumish Beauty özel göz altı bakımı sayesinde bu torbalardan kurtularak daha enerjik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca dekolte bölgesine yapılan bakımlar oluşabilecek kırışıklıkları geciktirerek boynunuzun daha gergin gözükmesine yardımcı olur.

Profesyonel Cilt Bakımı Ne Sıklıkla Yapılmalı?

Profesyonel cilt bakımı yaptırma sıklığınızı Lumish Beauty güzellik salonundaki güzellik uzmanı ile birlikte karar verebilirsiniz. Eğer bir cilt sorununuz bulunmuyorsa aylık cilt temizleme ve nemlendirme bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Ancak cilt sorunlarına karşı yapılan işlemlerin daha sık uygulanması gerekebilir.

Sivilce, lekelenme, kırışıklık gibi cilt sorunlarına karşı yapılan bakımların sonuç vermesi için 5-6 seansa ihtiyaç olur. Seans aralıkları kişinin müsaitlik durumuna göre belirlenebilmekle birlikte aralarının 1 haftanın üzerine çıkmamasında fayda vardır. Ayrıca bakım sonrası ürün tavsiyesi ve destekleriyle birlikte alacağınız sonucun daha verimli olmasını da sağlayabilişiniz.

 

 

  • No Comments
  • 17 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir