By admin

Karpaz Güzellik Salonu ve Merkezi

Lumish Beauty güzellik salonu alanında uzman personelle hizmet veren bir merkez olup Karpaz güzellik salonu ve merkezi seçenekleri arasında en kalitelileri arasındadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren işletmede hijyene ekstra dikkat edilmelidir. Yalnızca kaliteli ürünler kullanılarak yapılan işlemler sonrasında kişilerin mutlu bir şekilde Lumish Beauty güzellik salonundan ayrılmaları sağlanmaktadır.

Karpaz Cilt Bakımı

Lumish Beauty güzellik salonunda cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm bakım sunulur. Düzenli aralıklarla yaptırabileceğiniz cilt temizleme seanslarında cildin üst tabakasında bulunan ölü hücrelerden kurtulabilir ve cildinizin daha genç görünmesini sağlayabilirsiniz.

Cilt temizliğinin yanı sıra derinlemesine nemlendirme, göz ve boyun bakımı gibi hizmetler sunulur. Ayrıca cilt sorunlarınızın çözümleri için Lumish Beauty cilt bakım uzmanları size özel yöntemler sunmaktadır.

Karpaz Manikür Pedikür

Lumish Beauty güzellik salonunda hijyenik bir şekilde manikür ve pedikür yaptırabilirsiniz. Her müşteri sonrasında sterilize edilen malzemelerle yapılan uygulamalarda temizliğe son derece dikkat edilmektedir. El ve ayak tırnaklarınızın sizin isteklerinize uygun olarak şekillendirilmekte ve tırnak etleri temizlenmektedir. Eğer tırnak yeme gibi bir alışkanlığınız varsa ya da tırnaklarınız yeterince güçlü değilse protez tırnak uygulamalarını de deneyebilirsiniz. Kalıcı oje işlemleri ise; oje sürmek için ekstra zaman harcamanızın önüne geçerek tırnaklarınızın her daim bakımlı görünmesine yardımcı olur.

Karpaz Lazer Epilasyon

Lumish Beauty güzellik salonu sahip olduğu kaliteli cihazlar ve uzman personeli ile yüksek başarı oranlarına sahip lazer epilasyon hizmeti sunmaktadır. Her seansta tüylerin %10-15 oranında güçsüzleşmesini sağlayarak zaman içerisinde kılların tamamen yok olmasını mümkün kılar. Cilt ve kıl tipinize uygun ışınlar gönderilmesi işlemi öncesi ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktalar konusunda epilasyon uzmanı tarafından bilgilendirilirsiniz.

Epilasyon öncesi ve sonrasında güneşe doğrudan maruz kalmamak, kıl köklerini etkileyen epilasyon yöntemlerini kullanmamak gibi önlemlere dikkat etmek önemlidir.

Karpaz Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj günlük makyaj rutininiz için daha az zaman harcamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda günün her saatinde bakımlı görünmeniz mümkün olur. En çok tercih edilen kalıcı makyaj uygulamalarının başında kaş kontürü gelir. Kaşlarınızın arasındaki boşlukları doldurulmasını sağlayan bu yöntem sayesinde kaş makyajınız için daha az zaman harcarsınız. Ayrıca kaşlarınızın belirginleştirilmesi yüzünüzün duruşunu doğrudan etkiler. Ayrıca dudak kontürü ile dudağı daha dolgun gösterme, dudak renklendirme, protez tırnak gibi uygulamalar da oldukça ilgi görmektedir.

Lumish Beauty uzman çalışanları tarafından gerçekleştirilen uygulamaların kalıcılık süresi kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Daha uzun süre dayanıklılık sağlamak için dikkat etmeniz gereken konularda ise işlem sonrasında bilgilendirilirsiniz.

 

 

  • No Comments
  • 14 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir