İskele Güzellik Salonu ve Merkezi
By admin

İskele Güzellik Salonu ve Merkezi

Lumish Beauty uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet veren bir işletme olup İskele güzellik salonu ve merkezi seçenekleri arasında ön plana çıkar. Hijyenin ön planda tutulduğu güzellik merkezinde herkes için rutin hizmetler sunulmaz. Müşterilerini yakından analiz eden ve onların isteklerini göz önünde bulunduran çalışanlar tüm işlemleri size özel gerçekleştirir.

İskele Cilt Bakımı

Cildinizin ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin cilt tarafından emilebilmesi için cildinizdeki ölü hücre katmanından kurtulmak gereklidir. Lumish Beauty sunduğu profesyonel bakım sayesinde cildinizin gençleşmesini sağlayarak gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Yoğun nemlendirme ile cildin su ihtiyacını karşılamasını sağlar ve böylece cildiniz yıllara meydan okuyabilir.

Düzenli yaptıracağınız cilt temizliği ve bakımı ile daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca spesifik cilt sorunlarınız bulunuyorsa özel bakım seanslarından faydalanabilirsiniz.

İskele Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon sayesinde istenmeyen tüylerinizden kurtulabilir ve cildinizin her daim pürüzsüz gözükmesini sağlayabilirsiniz. Lumish Beauty güzellik merkezinin sahip olduğu gelişmiş cihazlar ve uzman kadro sayesinde seanslar kısa sürede etki göstermeye başlar.

Kıl köklerine verilen ışınlar sayesinde kıl köklerine hasar vermeye dayanan işlemin kaç seans süreceği kılların ve cildin yapısına göre değişiklik gösterir. Ancak birkaç seans içerisinde tüylerin çıkışındaki gecikmeyi hissetmeye başlarsınız.

İskele Kalıcı Makyaj

Günlük makyaj rutininizin kısalmasına yardımcı olan kalıcı makyaj uygulaması ile kendinizi günün her saatinde bakımlı hissedersiniz. Lumish Beauty uzmanlarının tecrübesi sayesinde yapılan işlemler son derece doğal durur.

Kalıcı makyaj uygulamalarında özellikle kaş ve dudak kontürü uygulamaları ön plana çıkmaktadır. Kaş kontürü sayesinde kaşlarınız arasındaki boşlukları doldurabilir ve kaş renginizin daha belirgin olmasını sağlayabilirsiniz. Dudak kontürü ise dudak hatlarınızın muntazam bir şekilde çizilmesi işlemidir. Bu işlem sayesinde dilerseniz dudaklarınızın daha dolgun gözükmesini sağlamak da mümkündür.

Dudak renklendirme işlemi ile dudaklarınızın daha bakımlı gözükmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca kalıcı eyeliner ve dipliner çekimi, oje uygulaması gibi işlemler de son derece ilgi görmektedir.

İskele İpek Kirpik

Özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilen ipek kirpik uygulamasının doğal bir sonuç vermesi için kullanılan kirpiklerin saf ipekten üretilmesi son derece önemlidir. Yalnızca saf ipek kirpiklerle uygulama yapan Lumish Beauty güzellik salonundaki ipek kirpik seansı birkaç saat içerisinde tamamlanır.

Kaliteli ürünler kullanılarak gerçekleştirilen işlem sonucunda kirpikleriniz daha uzun ve gür gözükür. Böylece günlük makyajınızda ekstra maskara kullanmanıza da gerek kalmaz. İpek kirpiklerinizi kimyasallarla temas ettirmemeye, gözlerinizi ovuşturmamaya özen gösterirseniz uzun süre kullanabilirsiniz.

  • No Comments
  • 12 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir