Girne Manikür Pedikür
By admin

Girne Manikür Pedikür

Girne manikür pedikür merkezlerinin en kalitelileri arasında yer alan Lumish Beauty uzman kadrosu ile hizmet veren bir güzellik salonudur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan güler yüzlü çalışanlara sahip güzellik salonunda hijyen konusunda son derece dikkatli davranılmaktadır. Tekrar kullanması gereken malzemelerin tamamı kullanım sonrasında sterilize edilmektedir. Ayrıca mümkün olduğunca tek kullanımlık malzemelere de öncelik tanınmaktadır.

Girne Manikür

Sürekli hava değişimlerine maruz kalan, suyla ve kimyasallarla temas eden ellerinizin güzel görünmesi için ellerinizi düzenli olarak nemlendirmeniz, ihtiyaç duyduğunuzda ekstra bakım ve düzenli olarak manikür yaptırmanız önemlidir.

Manikür için Girne manikür pedikür merkezlerinden olan Lumish Beauty güzellik salonunu tercih edebilirsiniz. Alanında uzman çalışanlar tarafından yapılacak manikür sayesinde elleriniz muntazam bir görüntüye ulaşır. Tırnaklarınızı yanlış şekillendirmenizden kaynaklı tırnak sorunları ve hoş olmayan görüntülerin önüne geçmiş olursunuz.

Hijyenik bir ortamda gerçekleştirilen manikür sayesinde tırnaklarınızın yenilenmesi mümkündür. Bu sayede tırnak yüzeyinde oluşabilecek sararmaların önüne geçebilir ve tırnaklarınızın daha bakımlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Girne Pedikür

Bu alanda özel eğitimler alan çalışanlar tarafından gerçekleştirilen pedikür işlemleri ayaklarınızın daha bakımlı görünmesini sağlar. Aynı zamanda tırnaklarınızda oluşabilecek sorunların da önüne geçmiş olursunuz.

Pedikür öncesinde ayaklar ılık suda bekletilerek tırnak etlerinin yumuşatılması sağlanır. Bu suya esansiyel yağlar damlatılarak ayakların rahatlaması sağlanır. Ayaklar yumuşadıktan sonra tamamen kurulur ve daha sonra tırnaklara şekil verilir. Tırnaklarınızın ayakkabılarınıza temas ederek tırnak batması gibi sorunların oluşmaması için tırnaklarınızı çok uzak bırakmamanızda fayda vardır. Ancak yaz aylarında sürekli açık ayakkabı kullanıyorsanız daha uzun bırakılmasını isteyebilirsiniz. Tırnaklarınızın şekillendirilmesinden sonra yumuşayan tırnak etleri kesilir. Eğer etlerin kesilmesini istemiyorsanız tırnaklarınıza doğru itilerek şekillendirilmesi de mümkündür.

İşlemler tamamlandıktan sonra ayaklarınızı nemlendirecek özel kremler kullanılarak ayak masajı yapılır. Eğer oje sürülmesini istiyorsanız dilediğiniz renkte oje sürülerek işlem tamamlanır.

Girne Tırnak Uygulamaları

Eğer tırnaklarınızın yeterince güçlü olduğunu düşünmüyorsanız ya da istediğiniz kadar uzatamıyorsanız Lumish Beauty jel tırnak uygulamasını deneyebilirsiniz. Birçok protez tırnak türü olup var olan tırnağınızın üzerine şekil alan jel tırnak uygulaması kendi tırnağınızda da hiçbir zarar vermez. Önemli olan Lumish Beauty güzellik salonu gibi yalnızca kaliteli malzemeler kullanan işletmelerden hizmet almaktır.

İsterseniz kendi tırnağınıza isterseniz protez tırnak uygulamalarının üzerine kalıcı oje işlemi de yapılmaktadır. Protez tırnak kullanımında kullanılan tırnak uzamayacağından dolayı işlem daha kalıcı olur. Kalıcı oje uygulamasını dilerseniz düz renk olarak dilerseniz de desenli olarak tercih edebilirsiniz.

  • No Comments
  • 7 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir