Girne Lazer Epilasyon Merkezi
By admin

Girne Lazer Epilasyon Merkezi

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenler için etkili bir çözümdür. Ancak lazer epilasyon yaptıracağınız yere son derece dikkat etmelisiniz. Kullanılan cihazlar birbirinden farklı olup her birisinin başarı seviyesi aynı değildir.

Lumish Beauty güzellik salonu en etkili sonuç alabileceğiniz Girne lazer epilasyon merkezi seçenekleri arasında yer alır. İşlemde kullanılan malzemeler teknolojinin son ürünleri olup başarı oranı oldukça yüksektir. Ayrıca lazer epilasyon alanında eğitim almış uzman çalışanlar tarafından işlemler uygulanmaktadır.

Hijyenik ve huzurlu bir ortam sunan Lumish Beauty güler yüzlü çalışanları ile kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlar.

Girne Lazer Epilasyon

Girne lazer epilasyon işlemlerinde başvurabileceğiniz en güvenilir adreslerden birisi olan Lumish Beauty güzellik merkezini ziyaret ettiğinizde cildinizin ve kıllarınızın yapısı incelenir. Verilen ışınların seviyesi kıl ve cilt tipi göz önünde bulundurularak belirlenir.

Her bir kıl köküne tek tek atım yapılır ve tüylerin çıkmasını engellemek için köklerine zarar verilir. Tüylerin tamamen bitme süresi kişiden kişiye değişiklik gösterilir. Ancak her seans sonrasında tüylerin daha geç ve zayıf çıkmaya başladığını hissedebilirsiniz.

Seanslar arasındaki süreye müşteri ile epilasyon uzmanı birlikte karar verirler. Ancak ortalama olarak seanslar arasında 1 ay bulunması ideal kabul edilir. Yaklaşık 6 seans sonrasında gözle görülü sonuçlar almaya başlarsınız.

İlk seanstan sonra %15 civarında bir azalma beklenir. Sonraki seanslarda görülen %10-15 arasındaki azalma ile birlikte zaman içerisinde istenmeyen tüylerden tamamen kurtulabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Alanında uzman çalışanlarla hizmet veren Lumish Beauty güzellik salonunda yaptıracağınız lazer epilasyon öncesinde uzmanlar tarafından bilgilendirilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken noktalara özen göstermesin işlemin başarı oranının artmasına yardımcı olur.

Lazer epilasyondan önceki 2 hafta içinde solaryuma gitmemeniz gerekir. Mümkün olduğunca güneşten uzak durmanızda fayda vardır. Eğer güneşe çıkmanız gerekiyorsa mutlaka yüksek koruma faktörüne sahip güneş ürünlerinden faydalanmalısınız.

Lazer epilasyondan birkaç gün önce jilet kullanarak tüylerini almalısınız. Aradan geçen birkaç gün cihazın kıl köklerini görebilmesi için yeterli olur.

Lazer epilasyon seansları arasında tüylerinizi ağda, cımbız gibi kıl köklerini etkileyen yöntemlerle almamalısınız. Jilet ya da tüy dökücü kremler kullanabilirsiniz.

İşlemin başarısı arttırabilmek için cildinizde kimyasal kalıntıları olmamalıdır. Bu nedenle duş aldıktan sonra nemlendirici, deodorant gibi ürünler kullanmamalısınız.

Lazer epilasyon seansından önceki birkaç günde sauna, peeling gibi cilt bariyerini etkileyecek işlemlerden uzak durmanızda fayda vardır.

 

  • No Comments
  • 7 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir