Girne Kalıcı Makyaj
By admin

Girne Kalıcı Makyaj

Girne kalıcı makyaj uygulaması sayesinde sürekli makyaj yapmakla uğraşmaz ve her zaman bakımlı bir duruşa sahip olursunuz. Kalıcı makyaj alanında en iyi sonuca ulaşmanızı sağlayan Lumish Beauty güzellik salonunda yapılacak analiz ile hangi bölgelerde işlem yapılacağına karar verebilirsiniz.

Girne İpek Kirpik Uygulaması

Özellikle sıcaklığın yüksek olduğu aylarda maskara kullanımı son derece zordur. Bu nedenle sıcak bir iklime sahip olan Kıbrıs’ta ipek kirpik uygulaması büyük ilgi görür.

Kirpiklerinizin daha uzun ve gür gözükmesini sağlayan ipek kirpikler bakışlarınızın daha anlamlı olmasını sağlar. Uygulama esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kullanılan kirpiğin saf ipekten olmasıdır. Lumish Beauty güzellik salonunda yalnızca saf ipek kirpik kullanılır ve alanında uzman çalışanlar kirpikleri titizlikle yapıştırır.

İşlem esnasında her bir kirpik tek tek yapıştırılmakta olup kendi kirpiklerinize hiçbir zarar vermez. Yaklaşık 3 ay boyunca kalıcı olan kirpikler daha sonra kendiliğinden dökülür. Çıkarmak için ekstra bir işlem yaptırmanıza gerek kalmaz. Eğer kalıcılık süresini uzatmak isterseniz ekstra bakım seanslarına da gidebilirsiniz.

Girne Kaş Kontürü Uygulaması

Girne kalıcı makyaj uygulamaları arasında en çok tercih edilenlerin başında kaş kontürü gelir. Özellikle ince kaşların popülerliğini kaybederek yerini kalın ve doğal gözüken kaşlara bırakması ile kaşlara daha fazla işlem yapılmaya başlanmıştır.

Kaş kontürü işleminde ince uçlu kalıcı makyaj cihazları kullanılır ve kaşlar arasındaki boşluklar çizilecek yeni kaşlar ile doldurulur. Ayrıca işlem açık renkli kaşların daha canlı durması için de uygulanabilir.

İşlem öncesinde genellikle anestezi özelliği bulunan kremler kullanılır. Çizimler tek tek yapıldığı için istenen görüntüye ulaşabilmek için uzmanın yeteneği son derece önemlidir. Lumish Beauty güzellik salonunun kalıcı makyaj uzmanı sayesinde muhteşem kaşlara sahip olursunuz.

Kalıcı Makyaj Uygulaması Sonrası

En iyi Girne kalıcı makyaj merkezlerinden birisi olan Lumish Beauty işlem sonrasındaki süreç hakkında sizi bilgilendirir ve dikkat etmeniz gereken noktaları sizinle paylaşır. Bu sayede kalıcı makyajı daha uzun süre ilk günkü gibi kullanır ve herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

Uygulama sonrasında renk tonlarının tam olarak oturması için birkaç haftaya ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız. Bu süreçte kaş renginin açılarak daha doğal durması beklenir. Dudak uygulamalarında ise daha canlı bir duruş ortaya çıkar.

İşlem sonrası ilk 2 günde uygulama yapılan bölgenin su ile temas etmemesi son derece önemlidir. Bu süreçte mümkün olduğunca güneşe çıkmamalısınız. Özellikle kaş bölgesinde ufak kabuklanmalar oluşması son derece normaldir. Kabukları koparmamalı ve kendiliğinden dökülmesini beklemek gereklidir.

  • No Comments
  • 7 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir