Girne Cilt Bakımı Merkezi
By admin

Girne Cilt Bakımı Merkezi

Girne cilt bakımı merkezi denildiğinde akla gelen en kaliteli seçeneklerden olan Lumish Beauty uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerinin ihtiyacı olan cilt bakımını sunan merkezde tüm çalışmalar hijyenik ortamlarda sağlanmaktadır. Lumish Beauty Girne cilt bakım merkezinde yaptıracağınız bakım sonrasında cildinizin parlamaya başladığı siz ve çevrenizdekiler fark edecektir.

Profesyonel Cilt Bakımı Nasıl Olmalı?

Lumish Beauty cilt bakımının en önemli adımı cilt temizliğidir. Kaliteli ürünler ve cihazlar kullanılarak yapılan işlem sonrasında cildin derinlemesine temizlenmesi sağlanır. Bu sayede cildin üst yüzeyinde bulunan ölü hücre tabakasından kurtulmuş olursunuz.

Temizleme işlemi sonrasında cildin kendi ürettiği ve kirli hava, makyaj kalıntıları gibi etkenlerden kaynaklanan tüm artıklar temizlenir. Daha sonra cildin kaybettiği nemin sağlanması amaçlanır. Unutmamalısınız ki nemsiz cilt dış etkenlere karşı açık hale gelir ve kolaylıkla kırışır. Ayrıca cilt sorunları ile karşılaşılma riski de artmış olur.

Cilt nemlendirilmesi esnasında cilde uygun ürünler kullanılması önemlidir. Cildin yağlı olması, suya ihtiyacı olduğu gerçeğini değiştirmez. Yalnızca kullanılan ürünün su bazlı ve cildin sebum dengesini sağlayacak özellikte olması gereklidir.

Siyah nokta, cilt lekeleri gibi sorunlar varsa derinlemesine peeling uygulamalarından da faydalanılabilir. Bu noktada kişinin cildinin incelenmesi ve ihtiyaçlarının tespit edilmesi önemlidir.

 

Cilt Bakımı Sonrası

Lumish Beauty cilt bakım merkezinin sunduğu bakımlar sonrasında cildinizde gözle görülür değişiklikleri fark edecekseniz. Ancak cildinize kazandırdığınız parlaklık ve canlılığın kalıcı hale gelmesi için bazı günlük rutininize de dikkat etmelisiniz.

Lumish Beauty cilt bakımı sonrası ihtiyaç duyacağınız ürün tavsiyeleri ve desteği konusunda da yardımcı olmaktadır. Cildinizi analiz eden cilt bakım uzmanları size uygun ürünlerin hangisi olduğunu belirtir. Profesyonel bakım sonrasında bu ürünleri düzenli olarak kullandığınızda ve belirli aralıklarla cilt bakımına devam ettiğinizde cildinizin yıllara meydan okuduğunu görebilirsiniz. Yeni oluşan hücrelerin yaşlanarak ölü tabakayı oluşturmasının yaklaşık 1 ay sürdüğünü göz önünde bulundurarak her ay profesyonel cilt bakımı yaptırmayı düşünebilirsiniz.

Cilt bakım uygulamaları sayesinde cildiniz derinlemesine temizlenir ve böylece nefes almaya başlar. Cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamak ise dış etmenlere karşı daha dayanıklı hale gelmesini sağlar. Ayrıca elastikiyetini kazanan ciltte yaşanabilecek kırışıklıkları geciktirmek de mümkündür.

Cilt bakımı sonrasında cildinizi düzenli temizleyip nemlendirmeye özen göstermelisiniz. Ayrıca hava güneşli olmadığında dahi güneş koruyucu ürünler kullanmadan dışarı çıkmamalısınız. Ekstra olarak stresten uzak durup bol miktarda su içerek daha sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

  • No Comments
  • 7 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir