Gazimagosa Kalıcı Makyaj
By admin

Gazimagosa Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Her daim profesyonel makyaj yaptırmış kadar bakımlı olmak ve aynı zamandan tasarruf etmek için kalıcı makyaj uygulamaları ideal bir seçimdir. Özellikle yaz aylarında Kıbrıs’ın nemli havasında kısa sürede bozulan makyajınız yerine kalıcı makyaj uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Ancak istediğiniz sonuca ulaşabilmek için tercih edeceğiniz güzellik salonu son derece önemlidir.

Gazimagosa kalıcı makyaj için başvurabileceğiniz en güvenilir adreslerin başında yer alan Lumish Beauty alanında uzman çalışanlarla güler yüzlü bir hizmet vermektedir. İleri teknolojiyi destekleyen cihazlar ve kaliteli malzemeler sayesinde kalıcı makyajınız daha uzun süre dayanmaktadır.

Gazimagosa Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme özellikle günlük yaşamlarında daha çok soft tonlarda dudak makyajı yapan kadınların sıklıkla tercih ettikleri kalıcı makyaj uygulamaları arasında yer alır. Dudağın daha canlı ve renkli gözükmesi için yapılan işlemde renk seçimi son derece önemlidir. Renk seçiminde müşterinin tercihlerinin göz önünde bulundurulması şarttır. Ancak aynı zamanda kalıcı makyaj uzmanı kişinin ten ve saç rengini dikkate alarak önerilerde bulunabilir.

Dudak renklendirme uygulaması ile birlikte dudak kontürü de uygulanabilir. Bu sayede dudağın hatları düzgün bir şekilde çekilir ve istenirse daha dolgun görünmesi de sağlanır.

Tek seansta tamamlanabilecek dudak renklendirme uygulamasının kalıcılığı kullanım şekline göre değişmekle birlikte minimum 6 aydır. Yaklaşık 1 hafta sonra dudağın rengi oturur. Bu süreçte ekstra dudak makyajı yapmamanızda fayda vardır. Daha sonra dilediğiniz zaman farklı rujlar da kullanabilirsiniz.

Gazimagosa Eyeliner ve Dipliner Uygulaması

Eyeliner ve dipliner uygulaması kadınların günlük makyajında en çok zorlandıkları işlemler arasında yer alır. Çoğu zaman düzgün şekilde çekilemez ve fazladan zaman kaybına neden olur. Kalıcı makyaj uygulaması ile yüz hatlarınıza uygun eyeliner ve dipliner çekilir. Bu sayede gözlerinizi kolaylıkla ön plana çıkarabilirsiniz. 30-60 dakika içerisinde tamamlanan işlemin kalıcılığı 6-18 ay arasında değişiklik gösterir. Yenileme seansları sayesinde bu sürenin daha da uzatılabilmesi mümkündür.

Gazimagosa Kaş Kontürü

Özellikle kalın ve doğal gözüken kaşların popülerliğini arttırması ile birlikte daha fazla ilgi görmeye başlayan kaş kontürü uygulamasında kaşlardaki boşluklar doldurulur. Kaş rengini belirginleştirmek için de uygulanabilen işlemde kaşlar tek tek çizilmektedir. Kaşlarınızın doğal bir duruşa sahip olması için uygulamayı yalnızca Lumish Beauty güzellik salonlarında tecrübeli ellere bırakmalısınız.

Kaş kontürü uygulamasından sonraki birkaç hafta içerisinde kaşlarınızın asıl rengine ulaşacağını unutmamalısınız. İşlemin kaliteli bir merkezde uygulanması halinde kalıcılığı ise yaklaşık 2 yıl olacaktır.

  • No Comments
  • 7 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir