Gazimagosa Güzellik Salonu ve Merkezi
By admin

Gazimagosa Güzellik Salonu ve Merkezi

Lumish Beauty, Gazimagosa güzellik salonu ve merkezi seçenekleri arasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmaları ile dikkat çekmektedir. Uzman çalışanları ile hizmet veren işletme hijyenik koşullara son derece dikkat ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Kendinizi daha iyi hissetmenizi ve daha bakımlı görünmenizi sağlayacak Lumish Beauty güzellik salonu farklı ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler vermektedir. Merkezde cilt bakımı ya da manikür pedikür gibi rutin bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Özel günlerinizde profesyonel makyaj için destek alabilir ya da kalıcı makyaj yaptırarak günlük makyaj rutininizi kısaltabilirsiniz.

Gazimagosa Profesyonel Makyaj

Özel günlerinizde kendinizi riske atmak yerine profesyonel makyaj yaptırarak makyajınızın kusursuz şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Profesyonel makyaj yaptırabileceğiniz Gazimagosa güzellik salonu ve Lumish Beauty uzman makyözleri ile en iyi şekilde görünmenizi sağlar.

Güzellik salonuna gittiğinizde nasıl bir ortam için hazırlandığınızı ve istediğiniz makyaj tarzını belirttiğinizde Lumish Beauty makyözleri yüzünüze en uygun makyajı yapacaktır. Bu noktada yüzünüzün hatlarını göz önünde bulundurmaları sayesinde daha doğal ve hoş bir makyaj ortaya çıkar.

Gazimagosa Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj için tercih edebileceğiniz Lumish Beauty güzellik salonunda güzellik ve kalıcı makyaj uzmanları birlikte hizmet vermektedir. Bu sayede güzellik merkezine gittiğinizde cildinizi analiz etmeleri ve size yakışabilecek kalıcı makyaj seçenekleri konusunda detaylı bilgi verebilmeleri mümkün olur.

İleri teknolojiyi destekleyen cihazlar sayesinde kaşlarınıza ve dudaklarınıza kontür yaptırabilir, eyeliner çizdirebilir, dudaklarınızı renklendirebilirsiniz. Ayrıca kirpikleriniz kısa ya da seyrekse ipek kirpik uygulaması yaptırabilirsiniz.

Gazimagosa Cilt Bakımı

Lumish Beauty cilt bakımınız için ihtiyaçlarınıza yönelik farklı seçenekler sunar. Cildin dış katmanında bulunan ölü derilerden kurtulmak için cilt temizliği yaptırabilirsiniz. Cilt temizliğinin sonrasında cildinize uygun nemlendiriciler kullanılarak nemlendirme sağlanır. Cildinizin durumuna özel olarak sunulan uygulamalar, göz altı torbaları için yapılan bakımlar, boyun bölgesini korumak için tercih edebileceğiniz işlemler de mevcuttur.

Gazimagosa Manikür ve Pedikür

Kendinizi şımartmak ve ihtiyaç duyduğunuz tüm bakımları yaptırmak için tercih edebileceğiniz Lumish Beauty güzellik salonunda pedikür ve manikür yaptırabilirsiniz. Müşterilerine hijyenik bir ortam sunmak konusunda son derece titiz olan Lumish Beauty güzellik merkezindeki malzemeler kullanıldıktan sonra sterilize edilmektedir.

Alanında uzman çalışanların gerçekleştirdiği manikür ve pedikür işlemleri öncesinde tırnakların temizlenmesi sağlanır. Daha sonra el ya da ayak tırnakları şekillendirilir. Müşteri isteği göz önünde bulundurularak tırnak etlerinin kesilmesi ya da tırnaklara doğru ittirilmesi sağlanır. Son olarak nemlendirme sağlanarak işlemler tamamlanır. Manikür ve pedikür işlemi sonrasında isteğe göre oje de sürülebilir.

  • No Comments
  • 7 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir