By admin

Gazimagosa Cilt Bakım Salonu

Cildinizin her zaman genç ve canlı gözükmesi için yeterince oksijen ve su alması gerekir. Ancak zaman içerisinde cilt katmanında oluşan ölü hücreler ve reaktif oksijen radikaller cildin nefes almasının önüne geçer. Yeterince oksijen ve nem alamayan cilt ise dış etkenlere karşı kendisini koruyamaz ve yıpranmaya başlar. Cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sunmak için alanında uzman çalışanlarla hizmet veren Lumish Beauty yanınızdadır.

Cilt Temizliği

Günlük rutin bakımda cildinizi ne kadar temizlerseniz temizleyin derinlemesine temizlik sağlamanız mümkün değildir. Cildinizin üzerindeki ölü hücrelerden kurtulmak, gözeneklerin açılmasına imkân tanıyarak cildin oksijen almasını sağlamak ve kolajen üretimi arttırmak için profesyonel cilt temizliği son derece önemlidir. Alanında uzman çalışanlarla hizmet veren Lumish Beauty güzellik salonunda zaman içerisinde ölerek cildinizin üst katmanında kalan ve cildinizin sönük görünmesine neden olan epidermis tabakası temizlenir. Bu noktada cildinize uygun ürünler tercih edilir. Bu sayede cildinizin nem dengesi korumaktayız.

Ölü hücrelerin yok edilmesinin ardından gözenek temizliği için buhar terapisinden faydalanılır. Bu aşamadan sonra ihtiyaç duyuluyorsa siyan nokta temizliği yapılır. Kullanılan kaliteli cihazlar sayesinde ise nefes almasına ve daha fazla kolajen üretebilmesine imkân tanınır.

Gazimagosa Cilt Bakımı

En iyi Gazimagosa Cilt Bakım Salonu seçenekleri arasında yer alan Lumish Beauty güzellik merkezinde herkes için aynı cilt bakım uygulanmaz. Lumish Beauty‘de cilt bakım uzmanı cildinizi analiz eder ve sizin şikayetlerinizi öğrenir. Cildinizin ihtiyaçlarını ve cilt sorunlarınızı göz önünde bulundurarak uygun bir bakım sağlar. Cilt bakımında kullanılan cilt tipinize uygun olmayan ürünlerin cildinizin nem dengesini bozabilir. Bu nedenle bu konuda Lumish Beauty Cilt Bakım uzmanımız size en güvenilir ve doğru uygulamaları yapar.

Cildinize uygun yapılan bakım sonrasında günlük rutininizde kullandığınız cilt bakım ürünleri konusunda da Lumish Beauty güzellik salonundan destek alabilirsiniz.

Cilt Bakımı Ne İşe Yarar?

Profesyonel cilt bakımı, cildinizi yıllara karşı koruyabilmek için en etkili silahınızdır. Evde kullandığınız ürünler ne kadar başarılı olursa olsun cildiniz yeterince temizlenmediği ve gözenekler açılmadığında bu ürünlerin cildiniz tarafından tamamen emilmesi mümkün olmaz. Cilt bakımı seanslarında derinlemesine temizlenen cildin gözenekleri açılır ve oksijen alımı arttırılır. Cilt, üzerinde bulunan ölü deriden arındırılır. Bu sayede cildiniz yenilenir ve daha canlı gözükür.

Gözenekleri açık olan cilde uygulanan serumlardan maksimum faydalanan cilt ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri almış olur. Böylece daha elastik bir yapıya sahip olur. Unutmamalısınız elastikiyetini kaybeden cilt gergin görünümünü kaybetmeye ve kırışıklıklara karşı açık hale gelmeye başlar.

  • No Comments
  • 7 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir